"Якщо лікар за 2 роки не зміг вилікувати Ваші суглоби або хребет — це взагалі не лікар!" Як врятувати себе і забути про біль за 1 гривню розповідає народна цілителька, мольфарка — Магдалена Мочіовскі.


Ця народна цілителька заявляє, що вилікує 18-річний остеохондроз за пару місяців. Що повністю вилікує стару бабусю з самим запущеним артритом за 78 днів. А болі в суглобах, каже вона, при правильному підході пройдуть за 10 днів! І, протягом 18 років діяльності, вона підтверджує кожну заяву практикою. Відразу після ефіру на телеканалі (на тему "як зберегти суглоби в будь-якому віці"), нам погодилася дати інтерв'ю відома народна цілителька, мольфарка Магдалена Мочіовскі.

— Здрастуйте, Магдалена. Скажіть, чи правильно твердження, що захворювання суглобів і остеохондроз — це "обов'язкові" супутники зрілого віку?

— Доброго дня, Ірино! Звичайно ж, це неправда. Обов'язкові супутники зрілого віку — це надмірна довіра до лікарів, які лікують вас 10 років, але все ніяк не вилікують. А насправді суглоби, хондроз і весь скелет дивовижно піддаються лікуванню в будь-якому віці. Це ніяке не диво, а звичайна біологія.

Причому, якщо знати секрет і докласти трохи дисципліни - вилікуватися можливо навіть в домашніх умовах і дуже швидко, що роблять тисячі моїх пацієнтів.

— І в чому ж полягає цей секрет?

— Секрет — в розумінні того, чому у вас болить. Взагалі в енциклопедіях налічують до 147 можливих причин розвитку остеохондрозу і артрозу, але наслідок один — суглоби, хребці і хрящі втрачають свою еластичність, звідси і біль. Вони зношуються через погане кровопостачання.

Ось і секрет — відновивши кровопостачання суглоба, ми його лікуємо!

— Так, але ж вважається, що відновити кровопостачання після 45 років майже неможливо?

— Дурниці це все! Я жінку витягла з інвалідного візка після аварії, а це страшніше, ніж 45-річчя.

— А ви багатьох людей які втратили надію на одужання, ставили на ноги?

— Неодноразово. Але більша частина моїх пацієнтів — звичайні люди за 40, у яких хвороби з'явилися "з віком". Вони приходять з дуже схожими проблемами: остеохондроз, артроз, артрит, радикуліт, защемлення нерва. Ці хвороби вимотують і заважають жити.

Вони плачуть, їм боляче, їм навіть ходити важко. А, здавалося б, звичайні люди — не спортсмени і не інваліди. І скаржаться — "за що це мені, чому я?". А я відповідаю: Давайте не голосити, а відновлювати кровопостачання.

— І як же відновити кровопостачання в такому віці?

— До недавнього часу я лікувала людей за допомогою руху і комплексу з фізичних навантажень на свіжому повітрі. Це вкрай ефективний, але дуже важкий і довгий метод. Людям боляче, важко, їм не вистачає часу на це. Тоді я пішла іншим шляхом — на який кожен може знайти час.

— Як цікаво! Розповісте про нього нашим читачам?

— Розповім. Я мольфарка по жіночій лінії, моя мати знала сімейні рецепти, які отримала від своїх батьків, а ті отримали від своїх. Багатьом моїм рецептами вже сотні років, ними лікувалося всі мої предки. Я довго думала, як поділитися рецептом від болів в суглобах, адже склад гелю просто так не купиш. У гелі містяться унікальні компоненти, які дуже складно знайти. Тому я передала рецепт виробнику, щоб цей засіб був доступний усім. Товар виробника повністю сертифікований і довів свою ефективність НДІ ортопедії. Але я була вражена, коли ми завершили тестування — 4 567 чоловік повністю вилікувалися від своїх болячок, це більше 94% усіх учасників експерименту. 5.6% відчули істотні поліпшення, і лише у 0.4% не було помічено поліпшень.

— І що ж це за засіб?

— Я говорю про перевірений гель для боротьби з болем у суглобах, артритом і артрозом — "Пантогор". Це препарат, який дозволяє в найкоротші терміни, буквально від 10-ти днів, забути про біль в спині і суглобах, і протягом пари місяців вилікувати навіть дуже складні випадки.

Гель виробляється за давнім рецептом мольфарів, що населяють Китай далеко від цивілізації, медикаментів і лікарів, перебуваючи в постійному союзі з природою.

— І як же діє цей чудо-гель?

— Якраз тут ніякого дива немає, суха наука. Мазь складається з виключно натуральних компонентів, які допомагають позбутися від болю в суглобах і відновити їх функції без операцій.

Навіть за одне застосування крем-мазі на хвору область, ви активуєте близько 930 000 клітин, які служать користю вашому кровотоку. Так і відбувається лікування. Тут головне стабільність.

— Звучить вражаюче. Тільки поясніть нам, що це означає для простих людей з хворобами?

— Це означає, що середньовічна українська медицина йде в минуле, і ви зможете вилікувати свої захворювання в домашніх умовах за місяць-два. Гель "Пантогор" не заморожує, не знеболює, він "перезапускає" організм на клітинному рівні. Гель усуває причину самих болів і повертає суглоби, хребет в початкове, нормальний стан. Хворий не просто позбавляється від симптомів, а видаляє корінь хвороби - ослаблене повільними, старими клітинами, кровопостачання хрящів.

У перші ж дні застосування, гель "Пантогор" запускає системи регенерації організму. Ну і усуває больовий синдром, це ви відразу відчуєте. Вже через дві-три тижні лікування буде завершено, і, головне - не допустити повторного появи болів, оперативно повторивши курс.

— Гель "Пантогор" допомагає тільки від артрозу і остеохондрозу?

— Ні, я ж вам кажу: він впливає на клітинному рівні, відновлюючи кровопостачання. Він лікує будь-яке захворювання, пов'язане з суглобами і хребтом — артроз і артрит, радикуліт, ревматизм, радикуліт і остеохондроз, зміщення хребетних дисків. Вивихи, забиті місця, синці, переломи, та хоч натоптиші — мазь дуже ефективна.

— Це дуже цікавий засіб. І що, він і правда сам позбавляє від всіх цих хвороб, а не просто усуває біль?

— Гель "Пантогор" і усуває біль (на початкових етапах лікування), і повністю ліквідує захворювання. Зрозумійте мене правильно — я люблю фізкультуру і спорт, і займатися не перестану, але для більшої частини хворих цей гель — найбільш простий, ефективний і доступний спосіб лікування.

— Думаю, багато хто запитає: а де можна придбати "Пантогор"?

— Ми хотіли почати масштабні продажі в аптеках — але ніяк не можемо домовитися з фармацевтами, оскільки мазь може нашкодити їхньому бізнесу. Люди роками купують їх ліки, а хворих стає тільки більше, і їх такий стан справ влаштовує.

— Тому зараз ми запустили державну програму з продажу гелю "Пантогор" он-лайн на офіційному сайті. Але тут є і плюси — ми продаємо його без посередників, і це дозволяє нам ставити ціну в 2 рази нижче і проводити акції для людей малого фінсового статку.

В Україні вдалося запустити державну програму. Мета програми: дати кожній людині можливість вилікувати проблеми спини та суглобів поки вони не переросли в більш важку форму, незалежно від його фінансового стану. В рамках цієї державної програми ціна за одну упаковку гелю Пантогор становить 1 гривню!

Акція пройде до 00.00.0000 включно! Щоб зробити замовлення досить вписати своє ім'я (усе конфіденційно) і номер телефону для зв'язку на офіційному сайті продукту.

— Доставка проводиться новою поштою, післяплатою, а для використання гелю не потрібен контроль фахівця — лікування домашнє. Втім, не вірте мені на слово. Спробуйте препарати інших виробників. Але я переконана, що ви не знайдете нічого, навіть віддалено схожого на "Пантогор" за своєю ефективністю.

— Магдалена, спасибі вам за інтерв'ю! Може бути, ви хочете щось сказати нашим читачам перед тим, як ми попрощаємося?

— Так! Так, звичайно. Я хочу звернути увагу читачів, що захворювання спини і суглобів «молодіють», і навіть слабкі періодичні болі — привід звернути увагу на проблему. Лікар не буде вмовляти вас лікуватися.

І пам'ятайте: захворювання, що виникають із-за болів в спині і суглобах, не просто приносять дискомфорт. Вони вкорочують життя на 10-15 років.

— P.S .: Після інтерв'ю ми звернулися з проханням до Магдалені Мочіовскі. І для читачів нашого сайту тепер є можливість замовити гель "Пантогор" з додатковою знижкою! І назавжди забути про хвороби, пов'язаних з суглобами і хребтом.

Розмовляла Ірина Махагонова
Фото з відкритих джерел

Увага! Почастішали випадки продажу підробок Пантогору, які не мають лікувальних властивостей! Тому ми спеціально для наших читачів розміщуємо посилання на єдиного офіційного постачальника Пантогор в Україні! Роблячи замовлення тут, ви гарантовано отримаєте якісний продукт за найкращою ціною!

Для читачів "Добрые советы" передбачена додаткова знижка. Щоб її отримати заповніть форму на сайті виробника, після чого натисніть кнопку "Замовити Пантогор". Кількість упаковок зі знижкою обмежена!Нагадуємо, що пільгова ціна 1грн діє лише до включно.

Купити за 1 гривню

Коментарі за

Петро Миколайович сьогодні
Користуюся Пантогором вже тиждень. Дуже задоволений результатом. А раніше від проклятого остеохондрозу світу білого не бачив. Мазь дуже зручна. Помазав на уражені місця і на добу забув. Діє дуже швидко. Одного разу поперек прострелило і Пантогор зняв біль за 5 хвилин!

Ігор Павлович сьогодні
Дуже зацікавила інформація. У мене шийний остеохондроз. Через це постійно болить голова. Нічого не допомагає, ні масажі, ні уколи траумелем. Дуже тепер сподіваюся на Пантогор!
Алексей Федорович сьогодні
Так, Ігор Павлович, гель Пантогор її рятує. У моєї дружини теж саме.
Олена Першикова сьогодні
Замовляла давно за попереднім замовленням, тоді ще чекала тижні 3. Вилікувала артроз за якихось два з половиною тижні, а тепер вын більш доступний, постійно тримаю його в аптечці, про всяк випадок.
Олександр сьогодні
Чув про гель в десь в ефірі і відразу вирішив замовити, щоб спробувати Пантогор. Справа в тому, що звичайні ліки мені допомагали ненадовго - остеохондроз, як мені говорили, складно вилікувати. Тепер відписуюся про результати. Крем-мазь прийшла дуже швидко. Вже в перший день відчуваю значне полегшення, що просто не міг не написати тут про це. Дуже дякую, тепер хоч зможу нормально жити!
Сергій сьогодні
Почитав перші думки і вирішив теж замовити. Коли прийде, розповім про результати.
Маргарита Іванівна сьогодні
У нашого знайомого в приватній аптеці ця крем-мазь в 3 рази дорожча, тому не наважувалася купити, грошей було шкода. А тут побачила ціну і відразу замовила, бо заплатити скільки дозволяє пенсія. Сподіваюся, допоможе.
Марія вчора
Це просто диво! Користуюся Пантогором вже три тижні, Магдалена! Пройшли всі болі в спині, почав зменшуватися загривок! Нехай вашим проектам завжди супроводжує удача!
Наталія вчора
Завжди терпіла і думала що вже, що не позбудуся від болю в колінах. Тепер думаю замовити цю крем-мазь, авось і допоможе.
Вероніка вчора
Випадково натрапила на цю статтю. І що я бачу !! Рекламують наш Пантогор. Ну не в сенсі мій, а в тому плані, що я чоловікові його купувала. Він не знає, що я тут пишу, але все-таки поділюся. Це ж і моя радість, швидше навіть повністю моє щастя! Коротше, я ось теж читала відгуки, дивилася як і що і замовила цю крем-мазь. А то мій чоловік вже весь зневірився. Таблетки пив, і на масаж ходив, від цього у нього з шлунком проблеми були, вирішували, що далі робити. А тут почали використовувати цю мазь і тепер ура! Ніяких проблем у коханого, він знову в родині, знову бадьорий, активний!
Катерина вчора
Робота у мене і стояча, і доводиться часто нагинатися. Ця мазь добре знімає болі в попереку і набряки на ногах. Раніше, до кінця дня прямо гули. Зараз такого немає!
Тарас вчора
Хочу постаратися позбутися від остеохондрозу швидше, а головне як-небудь простіше і безболісно. Думаю, це якраз мій варіант. Дуже дякую за інформацію, сьогодні ж відправлю заявку на замовлення, сподіваюся ще не все розкупили ...
Оксана вчора
У чоловіка остеохондроз, бігаємо по лікарях разом. Люблю його, життя віддам за нього, але ніяк не можу полегшити його страждання. Благо Ви зі своєю історією з'явилися, для нас з'явилася надія. А то вже все перепробували.
x

Це просто диво! Користуюся Пантогором вже три тижні...

читать дальше